[Rozmiar: 74741 bajtów]

[Rozmiar: 7037 bajtów]

Kompleksowa obsługa Eventów Orientalnych-Tancerki Brzucha, Fakir, Kaskader, Freak Show, Żonglerka Kontaktowa, Akrobaci, popisy Mistrza Darbuki (bębniarza orientalnego), piękne Hostessy, Orientalna Wokalistka, egzotyczna konferansjerka, scenografia, mini sesja zdjęciowa orientalna dla Gości, fajki wodne, stroje dla konferansjerów, zabawy integracyjne z Gośćmi i konkursy!

Jesteśmy firmą z Krakowa ale działamy na terenie całej Polski! W odróżnieniu od konkurencji, jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy faktury dla naszych Klientów, spisujemy Umowy, tak by mieli Państwo gwarancję, że w pełni wywiążemy się z naszych zobowiązań wobec Państwa. Proponujemy Państwu Oriental Show, który przenosi widza w barwny i tajemniczy świat Orientu. Burząca krew w żyłach muzyka, bajecznie mieniące się kostiumy, piękne tancerki, zmysłowe zapachy kadzideł i fajek wodnych, wschodni przepych-to wszystko sprawia, że nasze Oriental Show jest dla widzów niezapomnianym przeżyciem. Wieloletnie doświadczenie, bogaty repertuar, duża ekipa zdolnych, profesjonalnych Artystów, piękne tancerki najwyższej klasy, urocze Hostessy, pozwalają zapewnić Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie. Scenariusz pokazu dobieramy indywidualnie do miejsca i charakteru imprezy oraz preferencji Organizatora.

Wszystkie nasze Tancerki reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny, każda z nich tańczy już od wielu lat, wiele z nich jest laureatkami licznych konkursów tańca brzucha, wiele z nas występuje też regularnie w krajach arabskich i w Turcji. Gwarantujemy przy tym najwyższą jakość naszych usług i pełen profesjonalizm. Tancerki Nadira Orient jako pierwsze Tancerki Brzucha w Polsce doszły aż do półfinału programu Mam Talent. Do każdego występu gorąco polecamy krótką lekcję tańca "na wesoło". Jest to bardzo atrakcyjny punkt programu, zawsze bardzo się podoba naszym Klientom. Nawet sam Robert Kozyra, juror programu Mam Talent, spróbował swoich sił w tańcu brzucha pod naszym okiem. Orient Event to także występy finalistki Mam Talent-znakomitej Tancerki Orientalnej i Akrobatki Agnieszki Marczak-Ishtar! Nasze eventu uświetniają też pokazy Fakirskie, Kaskaderskie, Freak Show, Laser Show, Żonglerki Kontaktowej, popisy Mistrza Darbuki (bęben arabski) wraz z animacjami z udziałem Publiczności!

Nasze show ubarwi też koncert orientalnej wokalistki Demi- Widzowie mają szansę poznać muzykę orientalną i etniczną. Demi śpiewa w wielu językach m.in. po arabsku. Demi przeniesie Państwa do dalekiej baśniowej krainy, rodem z Księgi tysiąca i jednej nocy, zaśpiewa w kilku egzotycznych językach, zatańczy zmysłowy taniec brzucha, porywający oraz radosny bollywood.

Orient Event oferuje Państwu również możliwość aranżacji klimatycznego kącika Shishowego, wypożyczenia fajek wodnych z tytoniem w różnych smakach, kostiumów orientalnych dla Konferansjera i obsługi. Całość imprezy umilą Państwu przepiękne Hostessy w orientalnych strojach. Niepowtarzalny klimat naszego eventu może uwiecznić dla Państwa nasz Fotograf, specjalizujący się w orientalnych sesjach zdjęciowych. Event może poprowadzić nasza wspaniała Konferansjerka Demi (również w języku angielskim i japońskim!).

Więcej o nas https://www.facebook.com/Nadira-Orient-Taniec-Brzucha-136071919779341

Informacje: tel. 530 441 266, mail: nadira-orient.pl

Oprócz oprawy Eventów oferujemy też WIECZORY PANIEŃSKIE W NADIRA ORIENT!

Na ten wyjątkowy wieczór oferujemy wspaniałą i nietuzinkową atrakcję dla Ciebie i Twoich Gości-naukę Tańca Brzucha pod okiem najlepszych polskich instruktorek! W ten wyjątkowy wieczór poczuj się jak arabska księżniczka i przenieś się w świat Baśni z Tysiąca i Jednej Nocy! Lekcję otworzy magiczny pokaz Tańca Brzucha... a nabyte umiejętności można wykorzystać w dalszej części wieczoru... To wszystko sprawi, że w ten wieczór poczujesz się naprawdę wyjątkowo…

Atrakcyjne ceny! Tylko 18-27zł od osoby (cena uzależniona jest od liczby uczestniczek zajęć). Zajęcia odbywają się w pięknej sali tanecznej, urządzonej w orientalnym stylu, w samym centrum Krakowa, kilkaset metrów od Rynku Głównego.

[Rozmiar: 1546533 bajtów]

[Rozmiar: 52083 bajtów]

.