[Rozmiar: 74741 bajtów]

[Rozmiar: 7037 bajtów]

[Rozmiar: 5494415 bajtów] Szkoła Tańca Arabskiego Nadira Orient zaprasza dziewczynki na kursy Tańca Brzucha!!

Twoja córeczka nauczy się na zajęciach gracji i miękkości ruchów, samoakceptacji, pewności siebie, otwartości na obce kultury i obyczaje.

Ruchy, które składają się na Taniec Brzucha, przekazywane były przez wieki z matki na córkę, niosąc w sobie głębokie znaczenie duchowe i właściwości uzdrawiające. Taniec ten wzmagał więzi między kobietami w rodzinie, między kolejnymi pokoleniami, między matkami a córkami. Kroki i ruchy stosowane w Tańcu Brzucha stanowią doskonałą gimnastykę. Miękki, łagodny ruch poprawia postawę ciała, przez co nabieramy gracji i harmonii ruchów.

Tańcząc boso, masujemy podeszwy stóp. Dzięki aktywności nóg pobudzamy krążenie, zapobiegamy zatorom żylnym i żylakom, zapobiegamy płaskostopiu. Jest to taniec, który masuje narządy wewnętrzne, pogłębia oddech. Intensywna praca brzucha i bioder, liczne ruchy drżące i skrętne, poprawiają ukrwienie narządów wewnętrznych miednicy. Taniec ten znakomicie wpływa na młody organizm i kształtujący się układ kostny i rozrodczy. Rozwija koordynację ruchową, kształtuje prawidłową sylwetkę, a dzięki aktywności całego ciała i jego symetrycznej pracy, zapobiega skrzywieniom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie grzbietu.

Zajęcia Tańca Brzucha dla dzieci są nie tylko gimnastyką. Barwne woale, pobrzękujące monetki, szeleszczące tkaniny, orientalne zapachy i dźwięki pobudzają zmysły dziecka, wyobraźnię i kreatywność, przenoszą dzieci w magiczny świat baśni Tysiąca i Jednej Nocy…

Relacja z III Wielkiej Imprezy Orientalnej szkoły Nadira Orient

   Zapraszam na kursy do Szkoły Nadira Orient!!

Zapewniamy instruktarz wykwalifikowanej kadry, kameralne grupy, indywidualne podejście do każdej małej Tancerki, oraz efektywny system kształcenia (od kilku lat nasze kursantki zdobywają najwyższe laury na zawodach na szczeblu krajowym).

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na pięknej, niezwykle klimatycznej sali przy ulicy Sarego 18/4B w Krakowie i trwają 45 minut.

Szczegółowe informacje i zapisy mailowo:

nadira999@gmail.com

bądź telefonicznie: kom. +48 530 441 266

[Rozmiar: 52083 bajtów]

.