[Rozmiar: 74741 bajtów]

[Rozmiar: 7037 bajtów]

[Rozmiar: 1491103 bajtów]

Cennik do ściągnięcia w wersji elektronicznej (.doc)

Zapraszamy serdecznie na kursy.

Jeśli miałyby Panie ochotę uczestniczyć w więcej niż jednym kursie

OFERUJEMY DUŻE ZNIŻKI NA DRUGI I KOLEJNY KURS

Ilość miejsc jest ograniczona. Przy dużej ilości chętnych decyduje kolejność wpłat. Wpłat można dokonać osobiście (przed lub po zajęciach), przelewem.

W tytule przelewu proszę wpisać koniecznie swój numer telefonu, poziom, oraz dzień, w którym odbywają się zajęcia wybranej przez Panie grupy. Bardzo proszę przed dokonaniem wpłat o kontakt mailowy (nadira999@gmail.com) bądź telefoniczny (+48 530 441 266), by upewnić się odnośnie dostępności wolnych miejsc w poszczególnych grupach. Rezerwacja miejsca dla Klientów korzystających z kuponów Groupon, Gruper itd. wyłącznie pod adresem rezerwacja.nadira@gmail.com.

Nr konta: Magdalena Mota 75 1240 2294 1111 0010 1448 7661

Na zajęcia przynosimy luźny, odsłaniający brzuch i niekrępujący ruchów strój (tańczymy boso, w baletkach lub skarpetkach), dowolną chustę na biodra, butelkę wody i dobry nastrój.

Istnieje możliwość zakupu u nas chust i pasów zdobionych monetkami, wygodnych ale bardzo ozdobnych strojów do treningów i na występy, a także profesjonalnych kostiumów scenicznych, rekwizytów, dodatków.

Co kilka tygodni będziemy uruchamiać kolejne kursy , więc nigdy nie będzie za późno, by rozpocząć naukę tego fascynującego tańca! Zapraszam do udziału w licznych warsztatach, prowadzonych przez instruktorki Nadira Orient, organizowanych na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość zorganizowania warsztatów w Twoim mieście, o wybranej przez Ciebie tematyce.

[Rozmiar: 52083 bajtów]