[Rozmiar: 74741 bajtów]

[Rozmiar: 7037 bajtów]

Zapraszamy serdecznie na spektakl orientalny "Słodkich Snów" w wykonaniu Uczennic i Instruktorek naszej szkoły. Szczegóły:https://www.facebook.com/events/1480094772290785/

[Rozmiar: 1382291 bajtów]

Fotorelacja z Oriental Dreams Festival 2014

Relacja z III Wielkiej Imprezy Orientalnej szkoły Nadira Orient

[Rozmiar: 97763 bajtów]

[Rozmiar: 412373 bajtów]

Szkoła Tańca Brzucha NADIRA ORIENT zaprasza na

III WIELKĄ IMPREZĘ ORIENTALNĄ

oraz

III WIELKI TURNIEJ TANECZNY dla solistek i duetów

W programie m.in. :

*konkurs debiutantek

*pokazy tańca w wykonaniu Uczennic Nadira Orient z poszczególnych grup zajęciowych w tym pokaz grupki dziecięcej

*pokazy tańca brzucha w wykonaniu wspaniałych polskich tancerek, wystąpią m.in. Gwiazda Mam Talent JASIRAH, SARA DAMM-nieustająco doskonaląca swój wasztat wspaniała tancerka brzucha, DALIYAH- znakomita instruktorka szkoły Nadira Orient, NADIRA-założycielka i instruktorka Szkoły NADIRA ORIENT i wiele innych znakomitych tancerek.

*naszą imprezę uświetnią występy wybitnych artystów polskiej sceny rozrywkowej:

Gwiazdą wieczoru będzie wybitny Artysta: fakir, Człowiek Guma, treser dzikich zwierząt, od ponad piętnastu lat zachwyca publiczność na całym świecie, wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych z pokazem swoich umiejętności, wybitna, nietuzinkowa osobowość i wielkie serce GIN ALIF!

[Rozmiar: 657530 bajtów]

Jedną z gwiazd będzie przeurocza, utalentowana i egzotyczna Diana Demi Marszewska, która przyszła na świat w polskiej rodzinie ale sama ma też korzenie punjabskie. Wychowywana pod silnym wpływem kultury japońskiej, indyjskiej i pakistańskiej, od najmłodszych lat uwielbiała muzykę orientalną – szczególnie arabską. Z pasją wykonuje utwory w języku arabskim co zaprezentuje państwu podczas III Wielkiej Imprezy Orientalnej!

Zapraszamy: 07-04-2013 (niedziela), godz. 17:00

KLUB ARKA, al. 29 listopada 50, (wejście od 16.15-16.45)

Bilety na imprezę można zamawiać osobiście lub mailowo. Decyduje kolejność wpłat. (szczegóły w cenniku)

www.nadira-orient.pl, nadira999@gmail.com, jasirah.bellydance@gmail.com

kom. 530 441 266 Nadira, 722 528 731 Jasirah

[Rozmiar: 97763 bajtów]

26.02.2012 w krakowskim Klubie Arka odbyła się II Wielka Impreza Orientalna naszej szkoły.

Po raz kolejny nasi licznie zgromadzeni widzowie mieli okazję przenieść się choć na chwilę do uwodzącego egzotyką świata Orientu.

Bajecznie mieniące się kostiumy, woale, wschodni przepych, zmysłowe rytmy pozwoliły zakosztować przepięknej, prastarej tradycji krajów arabskich, związanej z jednym z najbardziej zmysłowych a zarazem skromnych i subtelnych tańców świata, z tańcem brzucha.

Tego wieczoru wystąpiły znakomite polskie tancerki, laureatki licznych konkursów tanecznych, a także niezwykle utalentowane uczennice szkoły Nadira Orient, które dopiero zaczynają swą przygodę z tańcem. Na początku naszej imprezy widzowie mogli podziwiać występ absolwentki i instruktorki naszej szkoły Jasiry oraz absolwentki Nadira Orient - Shadiji, dwukrotnych Mistrzyń Polski w Tańcu Brzucha, półfinalistek ostatniej edycji programu Mam Talent. Tą choreografią Jasira i Shadija zachwyciły jury programu Mam Talent i miliony widzów przed telewizorami. Jako pierwsze w Polsce doszły tak daleko w programach tego typu, jako pierwsze w Polsce rozpropagowały taniec brzucha w mediach w tak dużym stopniu, w jego najpiękniejszej, najczystszej i najdoskonalszej postaci.

Następnie widzownie podziwiali występ najmłodszych absolwentek naszej szkoły, pierwszej w Polsce dziecięcej grupy tańca brzucha!

Naszą imprezę uświetniły także występy znakomitych artystów: wybitnego polskiego darbukarza -Abu Kadara, Sary Damm- znakomitej polskiej tancerki. Wystąpiły także uczestniczki poszczególnych kursów w szkole Nadira Orient, które zaprezentowały wiele ciekawych odmian i fuzji tańca brzucha. Gośćmi specjalnymi naszej imprezy byli znakomici półfinaliści programu Mam Talent Natalia Baj i Tomasz Nieradzik! To była magiczna noc, pełna atrakcji.

Tej magicznej nocy został także rozegrany konkurs tańca brzucha. Do konkursu stanęło 15 niezwykle zdolnych solistek, uczennic szkoły Nadira Orient oraz uczennic instruktorki Tribalu w naszej szkole Sary Damm a także 4 duety. Występy oceniało znakomite jury oraz nasz wspaniała publiczność. Po prezentacji wszystkich pokazów solowych każdy z widzów mógł oddać swój głos na jedną z naszych 15 solistek a na końcu imprezy ulubienica publiczności została nagrodzona niezwykle wartościowymi upominkami.

Wszystkie Laureatki konkursu otrzymały liczne i bardzo wartościowe nagrody, ufundowane przez naszych sponsorów: Studio Pięknego Ciała, mieszczące się w Krakowie przy ulicy Urzędniczej 27 http://www.studiopieknegociala.com.pl/. To miejsce kompleksowo zajmie się odchudzaniem, kształtowaniem sylwetki, zabiegami medycyny estetycznej oraz kosmetyką, to miejsce, gdzie można odpocząć ale i nabierać sił na kolejne wyzwania.

Studio Power Plate, mieszczące się w Krakowie przy ul. Rakowickiej 65, http://www.studiopowerplate.pl/, pierwsze profesjonalne studio fitness w Krakowie w którym ćwiczenia odbywają się na innowacyjnych platformach wibracyjnych Power Plate. Dzięki pozytywnym wibracjom trening jest wyjątkowo efektywny i przyjemny.

F.M. Salon, mieszczący się przy ul. Starowiślnej 93a http://www.fmsalon.pl/, dynamicznie rozwijający się gabinet, specjalizujący się w zaawansowanych technologicznie zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Głównymi dziedzinami działalności są fotoepilacja czyli metoda trwałej depilacji za pomocą lasera wykorzystującego impulsy światła wzmacniane falą radiową oraz zabiegi liposukcji ultradźwiękowej.

Sklep taneczny "SPIN," http://www.spin-taniec.pl/ W ofercie sklepu można znaleźć profesjonalne stroje i akcesoria taneczne, a przede wszystkim wygodne i eleganckie buty taneczne, w przystępnych cenach oraz obuwie ślubne i wizytowe szyte na miarę. Sklep znajduje się przy ul. Mazowieckiej 88 w Krakowie.

Dako Klub http://dakoklub.pl/ , centrum fitness i kulturystyki, mieszczące się przy ulicy Majora 12A oraz Ugorek 10. Dako oferuje zajęcia fitness, siłownię z nowoczesnym sprzętem, saunę fińską, solarium leżące i stojące, rollmasaże, masaże sportowe, lecznicze, wyszczuplające, odżywki dla sportowców, vacu line i shape.

Firma Magnetic Look http://www.magneticlook.pl/ centrum stylizacji rzęs i kosmetyki upiększającej, mieszczącą się przy ul. Friedleina 11, Magnetic Look jest pierwszym w Krakowie salonem, specjalizującym się w przedłużaniu rzęs metodą jedna do jednej. Salon Magnetic Look oferuje również wiele innych zabiegów m.in. makijaż permanentny, stylizację łuku brwiowego, przedłużanie paznokci.

Firma „LONGAN”, która jest jedynym na terenie Polski importerem i dystrybutorem naturalnych kosmetyków aloesowych firmy EJOVE COSMETICS Z WYSP KANARYJSKICH.

Łączna wartość nagród od naszych wspaniałych sponsorów wyniosła ponad 13 000zł! Nasi niezwykle hojni w tym roku sponsorzy przygotowali też liczne rabaty na ich usługi, produkty a także darmowe treningi dla naszej publiczności. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom nagród w naszym konkursie. Bez Państwa hojności i zaangażowania nasza impreza nie miałaby takiego rozmachu i prestiżu!

Gratuluję wszystkim laureatkom naszego konkursu! Wyrazy uznania kieruję do zwyciężczyni konkursu-Klaudii, Ilonki, która zajęła 2 miejsce i Kasi, która była 3 ale także do absolutnie wszystkich solistek, które zaprezentowały niezwykle wysoki i wyrównany poziom. Duety powaliły mnie na kolana! Gratulacje dla zdobywczyń I miejsca Ewelinki i Madzi, II miejsca Klaudii i Kasi, III miejsca Suzi i Beni. Rewelacja! Gratuluję też naszej ślicznej Angelice, która jednym gestem paluszkiem "kupiła" całą publiczność i na końcu imprezy otrzymała nagrodę publiczności. Dziękuję Idze za niesamowity pokaz z ogniem! To było zachwycające! Dziękuję Kamili za piękny taniec, Tomaszowi Nieradzikowi za przyjazd z daleka specjalnie na naszą imprezę i za wspaniałe, cudowne, perfekcyjne show!!! Natalia Baj po raz kolejny zachwyciła wszystkich swoim głosem i swoja urodą. Natalio, jesteś zjawiskowa. Dziękuję naszej wspaniałej instruktorce Daliyah za pomoc w przygotowaniu imprezy i cudne występy, Sarze, że jak zawsze nie odmówiła nam pomocy tylko z pełnym zaangażowaniem uświetniła naszą imprezę, wspaniałemu Abu Kadarowi Krystian Pisowicz który jak zawsze był wspaniały, Shadiji-Joannie Wnęk, że dała z siebie wszystko i zatańczyła tak perfekcyjnie jak w Mam Talent i za wszystko co zrobiła dla zespołu. Dziękuję wszystkim grupkom, które tak pięknie się zaprezentowały, naszym kochanym dzieciaczkom i ich rodzicom za masę pracy i zaangażowania. I dziękuję mojej kochanej Jasirah i jej rodzicom za współorganizację imprezy i wszystko co robi dla mnie i dla szkoły oraz cioci Pauliny za przepiękną dekorację, która widnieje na wszystkich zdjęciach z imprezy. Dziękuję wspaniałemu DJ-owi, który już drugi rok z rzędu sprawdza się w tej roli perfekcyjnie! Filip, jesteś najlepszym DJem z jakim miałam okazję współpracować! Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, by nasza impreza mogła odbyć się z takim rozmachem :)

[Rozmiar: 94301 bajtów]

Z przyjemnością informujemy, że Absolwentki naszej szkoły Joanna Wnęk SHADIJA i Paulina Krzek JASIRAH (instuktorka naszej szkoły) wystąpią w nowej edycji programu MAM TALENT!! Zdradzimy tylko, że dziewczyny spisały się na medal i zaszły bardzo wysoko!! Już od września będzie można zobaczyć ich występy w TVN!!

[Rozmiar: 91837 bajtów]

W krakowskim Klubie Arka odbyła się I Wielka Impreza Szkoły Tańca Arabskiego Nadira Orient, połączona z konkursem tanecznym.

W imprezie wzięło udział wielu znakomitych artystów, których podziwiała licznie zgromadzona publiczność. Podczas wieczoru orientalnego wystąpiły znakomite polskie tancerki, laureatki licznych konkursów tanecznych, a także niezwykle utalentowane uczennice szkoły Nadira Orient, które dopiero zaczynają swą przygodę z tańcem.

Naszą imprezę otworzył występ najmłodszych absolwentek naszej szkoły, pierwszej w Polsce dziecięcej grupy tańca brzucha!

[Rozmiar: 52083 bajtów]

.

[Rozmiar: 3987 bajtów]

[Rozmiar: 3987 bajtów]